» Dodatkowe informacje finansowe

Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500,00 zł wraz ze wskazaniem wysokości umorzonych kwot i przyczyn umorzenia

Wójt Gminy Nozdrzec zgodnie z art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. f i g ustawy z dnia 27.08.2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2019 poz. 869 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości „Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym w zakresie podatków lub opłat udzielono ulg, odroczeń, umorzeń lub rozłożono spłatę na raty w kwocie przewyższającej łącznie 500,00 zł wraz ze wskazaniem wysokości umorzonych kwot i przyczyn umorzenia” w roku 2018.

 

  1. Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono umorzeń

 

LP PODMIOT KWOTA ULGI PRZYCZYNA
1 Cerasus Sp. z o. o. 3 812,00 zł uwzględnienie ważnego interesu podatnika
2 Kociuba Zofia 5 956,00 zł uwzględnienie ważnego interesu podatnika
3 Krusz – Bud Sp. z o.o. 11 994,00 zł uwzględnienie ważnego interesu podatnika
4 Czaja Mariusz 2 089,00 zł uwzględnienie ważnego interesu podatnika
5 Nadleśnictwo Dynów 41 912,20 zł uwzględnienie ważnego interesu publicznego
6 Pałys Marian 1 544,00 zł uwzględnienie ważnego interesu podatnika

 

  1. Wykaz osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, którym udzielono pomocy publicznej
LP PODMIOT
1 BALUCH MARIAN
2 BARAN JÓZEF
3 BARAN KRZYSZTOF
4 BARAN MAŁGORZATA
5 BARAN WIESŁAW
6 BARĆ ŁUKASZ
7 BARNIK ADAM
8 BEDNARCZYK BARBARA
9 BOBOLA ANDRZEJ
10 CHYŁEK WOJCIECH
11 CICHY TOMASZ
12 DABROWSKI MARCIN
13 DŻUŁA ANDRZEJ
14 FIL ALEKSANDER
15 FIL TOMASZ
16 GIERULA KRZYSZTOF
17 GŁADYSZ HUBERT
18 GŁADYSZ STANISŁAW
19 GRETKOWSKA GENOWEFA
20 HADAM MARCIN
21 JAKIELASZEK PAWEŁ
22 KARNAS ZBIGNIEW
23 KŁAK KAZIMIERZ
24 KORZEMSKI MAREK
25 KUDŁA SZYMON
26 ŁACH MACIEJ
27 MAJDA STANISŁAW
28 MIKOŚ DANIEL
29 MISIEWICZ JÓZEFA
30 NIEMIEC MICHAŁ
31 NIEMIEC STANISŁAWA
32 NOWAK JAN
33 NOWAK MARIAN
34 OLESZKO ZOFIA
35 ORGAN JAN
36 PIETRYKA WIESŁAW
37 PISKADŁO RYSZARD
38 POLEWKA STANISŁAW
39 POTOCZNY WITOLD
40 RYBAK GRZEGORZ
41 SERWATKA GENOWEFA
42 SIRY MICHAŁ
43 SOCHACKI STANISŁAW
44 STEC ANTONINA
45 SZERSZEŃ KRZYSZTOF
46 SZPIECH JÓZEF
47 SZPIECH STANISŁAW
48 SZPIECH STANISŁAW
49 TOCZEK KAZIMIERZ
50 TOCZEK KAZIMIERZ
51 TOCZEK KRZYSZTOF
52 TOCZEK WITOLD
53 WILK STANISŁAWA
54 WINIARSKI STEFAN
55 ZAŃKO STANISŁAW

Rejestr Zmian:

  • 19/06/2019 o 13:57 przez Agnieszka Baran (Ostatnia zmiana)
  • 19/06/2019 o 13:57 przez Agnieszka Baran